Ua Ru
Зв’язатися з нами
100% захист
вашої нерухомості
Продукція
Індивідуальний підхід
до вашого замовлення
Якість продукції
на високому рівні
Дизайн, продуманий
до дрібниць
Про нас
Компанія PYL успішно працює на ринку України
вже більше 7 років

Наші розсувні  ґрати являють собою сучасну систему захисту приміщень. Фактично не помітні в складеному стані. Ергономічні — не потребують відведення окремого місця для розкриття. «Незвані гості» не зможуть проникнути в будівлю. Професійний підхід PYL до роботи на всіх етапах виготовлення розсувних захисних ґрат забезпечив компанії репутацію надійного партнера та підрядника. Маємо хороші відгуки клієнтів.

НАДАЄМО
5 РОКІВ ГАРАНТІЇ

на нашу продукцію

7
Років в Україні
1 687
Замовників
3 394
Об'єктів
11 642
Виготовлено
0
Вскрито
Продукція
Перелік наших переваг
Безпека

Використання розсувних ґрат безпечно. Конструкція відповідає вимогам пожежної безпеки. У разі виникнення надзвичайних ситуацій, люди можуть швидко відкрити ґрати і евакуюватися.

Повноцінний захист

Монтаж розсувних ґрат проводиться всередині приміщення. Це стає другою  перешкодою для злодіїв і зловмисників після розтину вікон або дверей. Дані конструкції довговічні, тому що фактично не схильні до корозії і впливу природних факторів.

Надійність

Розсувні ґрати функціонують без збоїв. Під час їх роботи немає людського фактору, як при забезпеченні охорони за рахунок консьєржів і сторожів. Мінімізований і технічний вплив, недосконалість якого доведено домофонами і відеокамерами. Обладнавши будинок, офіс або технічні приміщення високоміцними розсувними захисними ґратами, наші клієнти отримують цілодобову безпеку на довгі роки.

Індивідуальність

Розсувні ґрати PYL розробляються і випускаються в індивідуальному порядку. Це дозволяє враховувати всі побажання клієнтів і монтувати установки в будь-який дверний або віконний отвір.

Комфорт використання

Захисні ґрати легко складаються гармошкоподібним способом і відвертаються на відкіс. Вони не займають більше 5 см простору в складеному вигляді. Будова конструкції дозволяє проводити провітрювання приміщення навіть в закритому стані.

Наші клієнти
ПриватБанк
ОБСЕ
Секунда
Антошка
Зв’язатися з нами
Виникли питання?
Відповімо вам найближчим часом!
Зв’яжіться з нами!