Ua Ru
Зв’язатися з нами
20 Січня 2021

Чому розсувні ґрати — вигідний вибір?

Злодіям і вандалам дорога кожна секунда. Ризик бути спійманим змушує економити час. А ґрати на дверях і вікнах роблять об’єкт складним для злому. Особливо, якщо це розсувні захисні конструкції.

Що важливо зловмисникам?

Статистика говорить, що 80% проникнень відбувається через віконні, балконні та дверні отвори. Легкодоступними також вважаються тераси. Злодіям і вандалам треба проникати тихо, не привертаючи увагу. Тому віджимання рами вікна або злам нескладного дверного замка — найкраще рішення. Навіть скло розбивають лише у 8% випадків — занадто дзвінким виходить процес.

Чому рухливі ґрати захищають краще?

Розсувні ґрати для вікон і дверей, в будинок і квартиру, офіс і на балкон стають кращим рішенням щодо питання забезпечення безпеки.

Першим кроком для створення захисних конструкцій стало відкриття вченого-єзуїта Крістофа Шейнера. Він винайшов механізм пантографа в 1603 році. Дана система надалі стала основою роботи зсувних ґрат.

Технічний прогрес століттями доводив до досконалості цю складну конструкцію. І тільки в середині 19-го століття були запущені у виробництво перші розсувні ґрати. У цей час технологія виплавки досягла промислового масштабу. Почали функціонувати прокатні лінії для її обробки.

Яка країна першою стала випускати розсувні ґрати, точних даних немає. Вони одночасно з’явилися в Німеччині, Австрії та Швейцарії. Австро-Угорська імперія першою поставила «на потік» виробництво розсувних ґрат. В Україні захисні конструкції вперше з’явилися у Львові та Чернівцях. Між іншим, вони досі функціонують.

Рухливі захисні ґрати PYL можна замовити в будь-якій точці України. З вами працюють наші офіційні представники безпосередньо. Вироби PYL являють собою сучасний варіант системи захисту приміщень. Конструкції фактично непомітні в складеному стані. Вони ергономічні, тому немає потреби в пошуці окремого місця для розкриття. «Незвані гості» не зможуть проникнути в будівлі, захищені зсувними ґратами PYL: будинок, квартиру, офіс, підприємство. Відгуки клієнтів підтверджують: наші розсувні конструкції захищають на 100% і рекомендуються охоронними агентствами.