Ua Ru
Зв’язатися з нами
29 Січня 2021

Протизламний замок — важливий елемент розсувних ґрат PYL

Щороку кримінальна ситуація в Україні, як і в усьому світі, погіршується. Кількість пограбувань зі зломом збільшується. Встановлюючи розсувні ґрати компанії PYL в будинок або офіс, можна не побоюватися пограбувань. Ці конструкції – унікальні і оснащені протизламні замком від ISEO.

Щороку кримінальна ситуація в Україні, як і в усьому світі, погіршується. Кількість пограбувань зі зломом збільшується. Але є методи, які дозволяють боротися з цією проблемою. Наприклад, встановивши розсувні ґрати компанії PYL в будинок або офіс. Чому? Тому, що ці конструкції — унікальні і мають протизламні замки від ISEO.

Взламостойкий замок для раздвижных решеток PYL

У наших захисний ґратах використовуються унікальні технології. Провідні фахівці компанії PYL створюють неординарні моделі, багато з яких «не по зубах» шахраям. В зсувних ґратах використовуються замки від ISEO. Ця італійська компанія практично півстоліття займається виготовленням замкових механізмів, удосконалюючи свою майстерність щодня.

Протизламний замок для розсувних ґрат PYL 2

Унікальні властивості італійської продукції ховаються в надійності замкових механізмів. Високий ступінь захищеності надається ISEO додатково до високоміцного матеріалу розсувних ґрат нашої компанії. Такий дует — це якісний захист, яка гарантує користувачам збереження житла або офісу. Всі замки від італійського партнера в розсувних захисних ґратах PYL мають сертифікати якості і протестовані фахівцями. Характеристики різних типів замкових механізмів ISEO відрізняються від аналогів високими показниками зручності. Ці пристрої унікальні за своєю надійністю, тому що оснащені захистом проти силового злому (перелому циліндра). Спеціальні моделі, в разі спроби зламати або витягти серцевину, блокують замок.

Протизламний замок для розсувних ґрат PYL 3

Встановлюючи розсувні ґрати PYL з італійським замком ISEO, можна залишатися спокійним – нічого не буде загрожувати життю і здоров’ю близьких, а також цінних речей, залишених за захисними конструкціями.