Ua Ru
Зв’язатися з нами
26 Січня 2021

Що приваблює грабіжників і як оберігати життя та майно?

Від проникнення злочинців неможливо захистити себе дорогущими метало-пластиковими вікнами. Не захищають і зовнішні ґрати. Залишаються розсувні конструкції PYL, використання яких дозволяє оберігати себе, близьких та майно.

Не кожна квартира під прицілом домушників. Що приваблює грабіжників? Легкість здобичі.

Памятайте: злочинний світ — це інтелектуальні люди. Їх методи з часом стають сучасними та більш підступними.

Зараз використовують декілька методів:

Порада від експертів. Аби створити ілюзію, що ви вдома, треба залишати включеним телевізор, радіо чи компютер. Але це не найліпший спосіб, беручи до уваги пожежну безпеку.

Як оберегти себе і житло?

Основний час, коли спостерігається сплеск грабежів, — осінь та зима. Найчастіше — перед новорічними святами. Але це не говорить, що в інший час грабежі відсутні.

Від проникнення злочинців неможливо захистити себе дорогущими метало-пластиковими вікнами. Вони більше захищають від негоди. Хто вміє зламувати вікна — зробить це, адже на весь процес потрібні викрутка й усього «3 клацання».

Залишаються зовнішні ґрати. Але й вони не зупиняють голодних крадіїв. У таких конструкціях є прямий доступ до кріплення. Його можна спилювати потрохи декілька днів підряд. А один раз — прийти, зняти ґрати, зайти в дім, квартиру чи офіс і «зробити свою справу».

Найбільш надійним захистом є внутрішні ґрати. Аби дістатися житла чи офісу, «незваним гостям» треба розбити вікно чи зламати двері, а потім «попрацювати» над захисною конструкцією. Щоб подолати розсувні ґрати, треба докласти зусиль. І навіть досвідченому злодієві прийдеться витратити мінімум 2 години. За цей час його хтось побачить, зверне увагу на «несанкціоновану» спробу проникнення у будівлю та викличе поліцію або зателефонує власникам.

Звісно, конструкції від PYL — не дешеве задоволення. Але вони надійно захищають.

Саме такі поради про наші розсувні ґрати дає «Ранок з Україною»: https://www.youtube.com/watch?v=Ld14gbiOAbM&t=10s.