Від проникнення злочинців неможливо захистити себе дорогущими метало-пластиковими вікнами. Не захищають і зовнішні ґрати. Залишаються розсувні конструкції PYL, використання яких дозволяє оберігати себе, близьких та майно.
Не кожна квартира під прицілом домушників. Що приваблює грабіжників? Легкість здобичі.
Пам’ятайте: злочинний світ — це інтелектуальні люди. Їх методи з часом стають сучасними та більш підступними.
Зараз використовують декілька методів:
Порада від експертів. Аби створити ілюзію, що ви вдома, треба залишати включеним телевізор, радіо чи комп’ютер. Але це не найліпший спосіб, беручи до уваги пожежну безпеку.
Основний час, коли спостерігається сплеск грабежів, — осінь та зима. Найчастіше — перед новорічними святами. Але це не говорить, що в інший час грабежі відсутні.
Від проникнення злочинців неможливо захистити себе дорогущими метало-пластиковими вікнами. Вони більше захищають від негоди. Хто вміє зламувати вікна — зробить це, адже на весь процес потрібні викрутка й усього «3 клацання».
Залишаються зовнішні ґрати. Але й вони не зупиняють голодних крадіїв. У таких конструкціях є прямий доступ до кріплення. Його можна спилювати потрохи декілька днів підряд. А один раз — прийти, зняти ґрати, зайти в дім, квартиру чи офіс і «зробити свою справу».
Найбільш надійним захистом є внутрішні ґрати. Аби дістатися житла чи офісу, «незваним гостям» треба розбити вікно чи зламати двері, а потім «попрацювати» над захисною конструкцією. Щоб подолати розсувні ґрати, треба докласти зусиль. І навіть досвідченому злодієві прийдеться витратити мінімум 2 години. За цей час його хтось побачить, зверне увагу на «несанкціоновану» спробу проникнення у будівлю та викличе поліцію або зателефонує власникам.
Звісно, конструкції від PYL — не дешеве задоволення. Але вони надійно захищають.
Саме такі поради про наші розсувні ґрати дає «Ранок з Україною»: https://www.youtube.com/watch?v=Ld14gbiOAbM&t=10s.