Ua Ru
Зв’язатися з нами
03 Лютого 2021

Вибір серцевини замка (циліндра, личинки)

У PYL знають все про захисні механізми на розсувні ґрати для дому, офісу та на виробництво. Збираючись зробити замовлення, не соромтеся задавати питання.

Здійснюючи вибір замка для надійного захисту ґрат, встановлених на вікна чи двері, необхідно розбиратися в особливостях серцевини. Циліндри і личинки відрізняються між собою. Співробітники нашої компанії знають, чому пропонують ті чи інші захисні механізми. І діляться частиною знань з клієнтами, які готові вибрати і купити розсувні ґрати PYL в офіси, магазини, будинки і квартири.

Компанія Mul-T-Lock Israel — світовий лідер з випуску циліндрових механізмів, які ми використовуємо для захисних ґрат. Її продукція відноситься до сегменту безпеки, успішно застосовується для приватних і корпоративних будівель. Компанія розробляє, виробляє і випускає циліндри Mul-T-Lock. Вони частіше за інших зустрічаються на світовому ринку. У продукції використовуються технології для найвищого рівня захисту від проникнення. При цьому, самі циліндри комфортні в обслуговуванні. Наприклад, циліндрові механізми Mul-T-Lock Classic PRO. Виготовлені з використанням технології «Подвійний телескопічний пін». Вони оснащені унікальним запатентованим піном, який слугує додатковим захистом від бампінга. Ці циліндрові механізми неможливо висвердлити або зламати.

Abloy (Фінляндія) — синонім якості і надійної роботи, який багато років отримує найвищі нагороди в секторі безпеки об’єктів у всьому світі. Рішення від фінської компанії  володіють високими технічними характеристиками. А простий скандинавський дизайн, додає ще більше впевненості в правильності вибору на користь Abloy. Тут є унікальні функції в сегменті високої безпеки. Зокрема, профіль ключа з інтерактивним елементом. Їм виступає спеціальний кулька. Система запатентована до 2030 року. Abloy – це можливість побудови різних систем, від «Один ключ» до «Майстер ключ». У скандинавській компанії широкий асортимент продукції на основі варіативності довжини і/або симетричності циліндрів.

Обираючи Vachette (Франція), можна володіти циліндрами високого ступеню захищеності. Їх клас — Extra Security. Коли потрібна унікальна захисна система, вибирайте модель Radial NT +. Вона може «похвалитися» наявністю багатоспрямованих пінов, які розташовані у шести площинах. Також в ній на кінці ключа є запатентований інтерактивний ковзний пін.

Серцевина замка KABA ExperT Plus може похвастатись високою безпекою за прийнятну ціну. Система блокування запатентована. За європейськими стандартами відноситься до 6 класу безпеки (EN 1303). А ударостійкість в ній класу D. Забезпечено спеціальною захисною накладкою або з додатковими сталевими підсилюють пластинами (LAM). Ця серцевина оснащена захистом від висвердлювання і виривання (по DIN18252 це клас 82BZ). Для досягнення підвищеного захисту від свердління все штифти в роторі виготовлені із загартованої і хімічно нікельованої сталі. Додаткові сталеві підсилюючи пластини в корпусі захищають від виривання і свердління. Крім того, область поєднання перед сталевими підсилюючими пластинами захищена шпилькою товщиною 4 мм із загартованої сталі.

 

У PYL знають все про захисні механізми на розсувні ґрати для дому, офісу та на виробництво. Збираючись зробити замовлення, не соромтеся задавати питання.