Ua Ru
Зв’язатися з нами

Наші послуги

Кращою вважається реклама, яку створюють клієнти компанії. Близько 3/4 нових замовників PYL звернулися за допомогою, орієнтуючись на позитивні відгуки своїх родичів, друзів і знайомих. Їх увагу привернуло, що основними принципами роботи Protect Your Life є 3 фактори: відповідальність, надійність і професіоналізм команди. Висока якість виконання конструкцій стало запорукою успіху замовників.

У PYL виконують замовлення з виготовлення розсувних ґрат своїми потужностями. У нас немає посередників і підрядників.

Всю роботу можна розділити на кілька етапів:

Демонстрація макета

Макет від PYL дозволяє детально розповісти і показати принципи роботи конструкцій. Наочна презентація дозволить не тільки дізнатися правила експлуатації розсувних ґрат, а й переваги внутрішніх захисних пристроїв. Консультації проводяться в різних населених пунктах України завдяки тому, що у нас багато представництв.

Виконання вимірів

Вимірювання проводиться фахівцями Protect Your Life з точністю до 1 мм. Цьому сприяє великий досвід наших фахівців і наявність вимірювального інструмента. Результат точних вимірів очевидний: монтаж розсувних ґрат проходить швидко і без пошкодження попереднього ремонту.

Консультація

Команда Protect Your Life зацікавлена ​​в оптимальному підборі конструкції, щоб вона виконувала захисну функцію. Перед тим, як клієнт оформить документи і зможе купити розсувні ґрати, будь-який замовник отримає повну і професійну консультацію в індивідуальному порядку. Для цього наші інженери і вимірники проводять аналіз отвору, спираючись на його геометрію і технічні особливості стін, виберуть надійне місце кріплення.

Виготовлення

Процес створення захисних розсувних ґрат відбувається під повним контролем фахівців. PYL володіє власними виробничими потужностями. Це дозволяє виготовляти якісні розсувні ґрати в індивідуальному порядку і здавати замовлення в обумовлені терміни. Тривалість виконання техзавдання залежить від складності самої конструкції та місця її установки.

Монтаж

Установка конструкцій відбувається силами фахівців PYL і проводиться «під ключ». Наші клієнти не займаються прибиранням після монтажу розсувних ґрат. Послуги клінінгових компаній теж не знадобляться. Всі роботи проводяться силами фахівців з використанням спецобладнання, яке не дає поширитися пилу в приміщенні. Закріплення захисної конструкції виконується якісно і надійно.

5 років гарантії

PYL оформляє документи, що підтверджують факт виготовлення та встановлення розсувних конструкцій. Компанія впевнена в якості продукції, тому надає 5 років гарантії на використання своїх ґрат.